تبلیغات
حزب الله هم الغالبون - ما راست قامتان تاریخیم.
حزب الله هم الغالبون
با ولایت زنده ایم
نوشته شده در تاریخ جمعه 21 بهمن 1390 توسط سرباز ولایت.رضا کردی | نظرات ()

 همه گزینه ها روی میز است-  معنای این جمله تهدید به جنگ است اما همه می دانستند که این تهدید به ضرر امریکاست همچنانکه ایجادجنگ ده برابر بیشتر به ضرر امریکا خواهد بود.
سخن گفتن مقامات امریکایی را به زبان تهدید نشان دهنده عجز واشنگتن از مقابله منطقی و گفتمانی باجمهوری اسلامی است: آنها در میدان مقابله فکر و منطق دچار ضعف هستند و به همین علت از تشبث به زور و توسل به جنگ حرف می زنند و معنای این روش این است که امریکا جز زور هیچ منطقی ندارد و برای غلبه خواستهایش جز جنگ هیچ روشی را نمی شناسند.(امام خامنه ای)

چند وقتی هست کا باز هم تهدیدات تاریخ مصرف گذشته غرب  با سرکردگی آمریکا نسبت به کشور ما که همواره باعث سرافکندگی آمریکا بوده ایم آغاز شده.اکنون که مردم  تمام  کشورهای منطقه و حتی جهان دست آمریکا را خوانده اند و آهنگ اسلام پذیری دارند و آمریکا و متحدانش خود رو در ورطه ی هولناکی میبینند باز هم سلطه جویان رو به تهدید و خشونت آورده اند.اما باید بدانند ما کشور 40 سال پیش نیستیم و در طی 3 دهه ی گذشته با استواری تمام جلوی هرگونه تهدید و فشار ایستاده ایم و هیچگونه زورگویی را برنمیتابیم.

دیدیم که نامه ای رییس جمهور ایالات متحدا به رهبر ما نوشت با چه پاسخ قاطعی روبرو شد و تهدید تحریم کمرشکن او هم راه به جایی نبرد.زیرا اکنون دنیا به ما محتاج است.شاهد این جمله درخواست ملتمسانه ی سفرای ایتالیا آلمان فرانسه و یونان است برای قطع نکردن نفت ایران به کشورشان.

اما بعد...الان در زمانی بسر میبریم که کشورهای سرمایه داری غرب زیر فشار مردم خود خم شده اند و راه حلی برای مشکلات خود ندارند پس اکنون چه کسی میتواند علیه ما که  منطقه و دنیا نیازمند ماست شعله ای از جنگ روشن کند.

این همه ناکامی برای سران آمریکا کافی نیست؟ترس از ایران بر گروه کثیری از مسولان ارشد این کشور لرزه افکنده است.این وعده ی الهی است که ما پیروز هر نبرد هستیم.و کسی نمیتواند وعده حق را انکار کند.

به قول امام خامنه ای:آنها هر کاری میتوانستند و از پسش بر می آمدند علیه ما انجام داده اند،اگر کاری را انجام نداده اند به معنای آنست که از انجام آن ناتوانند

توان نظامی و علمی ما به حدی رسیده کا دنیا از شنیدن اسم ما احساس کوچکی میکند.15 سال قبل از سال برنامه ریزی شده به مقصد رسیدن کار هر کشوری نیست.تنها ماییم که میتوانیم.

رزمایش نیروی دریایی ولایت پاسخ کوبنده ای به آمریکا .و تهدیداتش بود.و اکنون رزمایش نیروی زمینی سپاه آغاز شده است و باز هم عالم را به حیرت وا داشته ایم.

حتی پیشرفته ترین تکولوژی آمریکا در مقابل توان جوانان ما کم آورد.ما پس از این همه تهدید ماهواره علم و صنعت را به فضا فرستادیم تا اینبار بیشتر به حرفهای آمریکا بخندیم.و چه زیباست اینکه مارا میکشند و ما قویتر میشویم.ما را منزوی میکنند و ما پیشرفته تر میشویم................

همواره گوش ما به سخن رهبرست کا گوش ایشان به امام زمانست.و ما طبق وعده و نصرت الهی پیروزیم و آینده از آن ماست.

حضرت امام خامنه ای در نماز جمعه 14 بهمن توسل امریکا به تهدید و زورگویی را موجب بی اعتباری مقامات این کشور در چشم ملتها و در افکارعمومی ملت امریکا دانستند وتاکید کردند: حکومتی که اعتبارش در چشم ملتش ساقط شود، امیدی به بقایش نیست و هیچ سرنوشتی جز فروپاشی و سقوط نخواهد داشت همینطور که فروپاشی رژیم شوروی نشان دهنده این واقعیت است.

((حضرت امام خامنه ای در همین زمینه تاکید کردند: آمریکایی ها بدانند و البته می دانند که جمهوری اسلامی در مقابل تهدید به جنگ و تهدید به تحریم نفتی، تهدیدهایی دارد که وقتی لازم باشد انشاالله اعمال خواهد شد.))

اما ما باز هم می آییم تا ثابت کنیم (ما راست قامتان تاریخیم)
برچسب ها: پیشرفتهای علمی و نظامی ایران، تهدیدات تازه غرب، ویژه 22 بهمن،
درباره وبلاگ
اول از همه شادی روح امام و شهدا صلوات.
سلام.امیدوارم از مطالب بهره کافی رو ببرید.تلاش ما در جهت آنست که پلی باشیم در مسیر رسیدن به حق و حقیقت و این نیازمند یاری بازدید کنندگانست.لطفا مطالب پیشنهادی خودتونو به ما بدید تا به اونها بپردازیم.یا علی
موضوعات
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
سخن یار


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ